To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 30"W x 12-1/2"D x 3/4"H |
|---|---|
| Color | white |
| Depth | 12-1/2" |
| Features | Made in USA |
| Height | 3/4" |
| Material | plastic |
| Product Type | platter |
| Width | 30" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 30 cm |
| Item Height | 0.75 cm |
| Item Depth | 12.5 cm |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Display Tray, Market / Bakery |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









