To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 67-1/2"L x 24"W x 7"H |
|---|---|
| Capacity | |
| Color | black |
| Height | 7" |
| Length | 67-1/2" |
| Product Type | cold food buffet |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 24" |
| Vendor Name | Cambro |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 91789 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 24 cm |
| Item Height | 7 cm |
| Item Length | 67.5 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cold Food Buffet, Tabletop |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









