To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Vendor Name | Atosa USA |
|---|---|
| Area | 24"W x 12"D x 10"H |
| Depth | 12" |
| Height | 10" |
| Installation Type | wall mount |
| Material | 304 stainless steel |
| Product Type | shelf |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 24" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Wall Shelves |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









