To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Features | NSF |
|---|---|
| Area | 60" x 24" x 34", 60"W x 24"D x 34"H |
| Material | stainless steel, stainless steel |
| Product Type | work table, worktable/service unit |
| Vendor Name | Atosa USA |
| Depth | 24" |
| Height | 34" |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 60" |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Shipping Uom | each |
| Uom | each |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 92821 |
| Always Freight | Yes |
| Vendor Category | Work Table, 54" - 62", Stainless Steel Top |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









