To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Prince Castle |
|---|---|
| Fits Model | 906-A6, 908-A6, 908-A6 WEDGE WITCH, 908-A8 |
| Product Type | wedger |
| Replaces Parts | Prince Castle 908-A6; WW6; 908A6; 908B |
| Replaces Parts Brand | Prince Castle |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8 cm |
| Item Height | 8 cm |
| Item Length | 18 |
| Item Weight | 6.28 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Cooking Tools, Choppers |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









