To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | True |
|---|---|
| Fits Model | QA-72-30MB, TSSU-72-12M-B, TSSU-72-15M-B, TSSU-72-18-ST, TSSU-72-18M-B, TSSU-72-24M-B-ST, TSSU-72-30M, TSSU-72-30M-B-DS-ST, TSSU-72-30M-B-ST, TSSU-72-30MB, TSSU-72-30MB-DS, TSSU-72-30MB-ST-D2 |
| Product Type | cutting board |
| Replaces Parts | True 893884; E893884 |
| Replaces Parts Brand | TRUE |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 9 cm |
| Item Height | 0.5 cm |
| Item Length | 72 |
| Item Weight | 12 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Cooking Tools, Cutting Boards |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









