To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Depth | 28" |
|---|---|
| Product Type | beer / wine draft |
| Width | 90" |
| Vendor Name | Adcraft - Admiral Craft Equipment |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 646564006289 |
| Shipping Origin | 33610 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 90 cm |
| Item Depth | 28 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Beer Disp |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









