To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Capacity | 200 lb. capacity |
|---|---|
| Color | white |
| Diameter | 12" dia. |
| Height | 4-7/8" |
| Material | aluminum, cast iron, enamel |
| Product Type | cake display stand |
| Thickness | 1/8" |
| Vendor Name | Adcraft - Admiral Craft Equipment |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 646563180614 |
| Shipping Origin | 33610 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 4.88 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cake / Pie Display Stand |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









