To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 13-3/8"W x 11-1/2"D x 3/8"H |
|---|---|
| Depth | 11-1/2" |
| Height | 3/8" |
| Material | stone |
| Product Type | pizza stone |
| Width | 13-3/8" |
| Vendor Name | ACP - Amana Commercial |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.38 cm |
| Item Height | 0.38 cm |
| Item Depth | 11.5 cm |
| Item Weight | 9 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pizza Stone |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









