To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Product Type | urinal screen |
|---|---|
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169158815 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 6.75 cm |
| Item Height | 0.05 cm |
| Item Length | 7.5 |
| Item Weight | 1.2 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Urinal Screens |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









