To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 5-1/4 x 24 |
|---|---|
| Color | black |
| Handle | chrome plated handle |
| Length | 24" |
| Material | nickel plated, polypropylene |
| Product Type | potato masher |
| Shape | square |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642038050 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.2 cm |
| Item Height | 15.35 cm |
| Item Depth | 25.98 cm |
| Item Length | 24 |
| Item Weight | 2.1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Potato Masher |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









