To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 9-1/8 x 12, 9-1/8 x 12"H |
|---|---|
| Color | red |
| Height | 12" |
| Material | polyethylene |
| Product Type | storage container cover |
| Shape | square |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | 12 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169118475 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 12 cm |
| Item Weight | 0.24 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Food Storage Container Cover |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









