To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 11"W x 66"L |
|---|---|
| Length | 66" |
| Product Type | vacuum bags |
| Width | 11" |
| Vendor Name | Waring |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 roll |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 40072070792 |
| Shipping Origin | 17202 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | roll |
| Case Pack By | roll |
| Item Width | 11 cm |
| Item Length | 66 |
| Priced By | roll |
| Vendor Category | Food Packaging Machine, Bags |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









