To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 17-1/8"W x 11-5/8"D x 5/8"H |
|---|---|
| Depth | 11-5/8" |
| Features | Made in USA |
| Height | 5/8" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | serving & display tray |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | oblong |
| Width | 17-1/8" |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419039944 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 17.12 cm |
| Item Height | 0.62 cm |
| Item Depth | 11.62 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Serving & Display Tray, Metal |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









