To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 13-3/4"W x 9-3/4"D |
|---|---|
| Color | red |
| Depth | 9-3/4" |
| Durability and Resistance | break-resistant, dishwasher safe |
| Features | stackable |
| Material | abs |
| Product Type | compartment tray |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | rectangular |
| Width | 13-3/4" |
| Vendor Name | Vollrath |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 029419888474 |
| Shipping Origin | 530820611 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.75 cm |
| Item Depth | 9.75 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tray, Compartment, Plastic |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









