To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Product Type | cleaner |
|---|---|
| Vendor Name | Unox |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 case |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28037 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | case |
| Case Pack By | case |
| Item Width | 7.4 cm |
| Item Height | 11.41 cm |
| Item Depth | 11.41 cm |
| Item Weight | 28.46 kg |
| Priced By | case |
| Vendor Category | Chemicals: Cleaner, Oven |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









