To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | walnut, wine |
|---|---|
| Material | vinyl, wood |
| Product Type | bar stool |
| Style | swivel |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 17.38 cm |
| Item Height | 43.25 cm |
| Item Length | 17 |
| Item Weight | 30 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Seating, Bar Stool |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









