To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | espresso |
|---|---|
| Durability and Resistance | heavy-duty |
| Features | stackable |
| Material | steel, vinyl |
| Product Type | bar stool |
| Style | swivel |
| Vendor Name | Oak Street |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19 cm |
| Item Height | 44.62 cm |
| Item Length | 16.75 |
| Item Weight | 28 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bar Stool, Swivel, Indoor |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









