To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 54"W x 24"D |
|---|---|
| Depth | 24" |
| Features | with cold plate |
| Material | stainless steel |
| Product Type | mixology station |
| Width | 54" |
| Vendor Name | Krowne Metal |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 7470 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 54 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Item Weight | 281 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Mixology Station |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









