To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 30W x 30D |
|---|---|
| Depth | 30 |
| Legs | galvanized |
| Material | stainless steel |
| Product Type | work table |
| Safety and Compliance | CSA-Sanitation, NSF |
| Width | 30" |
| Vendor Name | John Boos |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 662969618827 |
| Shipping Origin | 624012899 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30 cm |
| Item Depth | 30 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Work Table, 30" - 35", Stainless Steel Top |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









