To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Door Type | solid hinged doors |
|---|---|
| Features | adjustable shelf |
| Material | galvanized steel, stainless steel |
| Number of Doors | 3 doors |
| Product Type | storage cabinet |
| Refrigeration | non-refrigerated |
| Vendor Name | Glastender |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 72 cm |
| Item Height | 29 cm |
| Item Depth | 24.13 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Back Bar Cabinet, Non-Refrigerated |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









