To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 48"L x 22-1/2"W |
|---|---|
| Capacity | (2) spillage pans |
| Features | insulated |
| Length | 48" |
| Product Type | merchandising carts |
| Width | 22-1/2" |
| Vendor Name | Eagle Group |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 199388903 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 22.5 cm |
| Item Length | 48 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Vending Merchandising Kiosk |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









