To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 60"W x 24"D x 34"H |
|---|---|
| Color | white |
| Depth | 24" |
| Height | 34" |
| Material | wood |
| Number of Tiers | 3-tier |
| Product Type | utility tables |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 60" |
| Vendor Name | Eagle Group |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 199388903 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60 cm |
| Item Height | 34 cm |
| Item Depth | 24 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Table, Utility |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









