To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Winco |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Handle | wood handle |
| Length | 21" |
| Material | stainless steel, wood |
| Product Type | fork |
| Replaces Parts | Winston Products KPF210 |
| Replaces Parts Brand | Winston Products |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 0.88 cm |
| Item Height | 0.81 cm |
| Item Length | 20.88 |
| Item Weight | 0.32 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dining Supplies, Food Serving, Serverware, Fork - Serving |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









