To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Jackson |
|---|---|
| Fits Model | AJ-100CE, AJ-100CGP, AJ-100CS, AJ-54CE, AJ-54CGP, AJ-54CS, AJ-64CE, AJ-64CS, AJ-76CE, AJ-76CGP, AJ-76CS, AJ-86CE, AJ-86CGP, AJ-86CS, AJ-90CE, AJ-90CS, CONSERVER AXL, Conserver AXL2, Conserver AXL2-CML, Conserver AXL2-CMR, Conserver XL, CONSERVER XL2, Conserver XL2-CML, Conserver XL2-CMR, JFT, JFT-S, Tempstar HH LT, Tempstar HH Ventless, TEMPSTAR SDS |
| Product Type | vacuum breaker |
| Replaces Parts | Jackson 6401-003-06-24 |
| Replaces Parts Brand | Jackson |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5.4 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 5.55 |
| Item Weight | 0.07 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Facility Maintenance, Plumbing |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









