To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Fifo |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Product Type | Squeeze Bottle lid |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 pack |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | pack |
| Case Pack By | pack |
| Item Width | 2 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 6 |
| Item Weight | 0.12 kg |
| Priced By | pack |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Cooking Tools, Portioning Tools, Squeeze Bottles |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









