To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Cecilware |
|---|---|
| Fits Model | 6700-1003, 6700-1004, 6700-1005 |
| Product Type | faucet |
| Replaces Parts | Cecilware 280-00032; GM280-00032; Grindmaster 280-00032 |
| Replaces Parts Brand | Cecilware, Grindmaster |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 2 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 4 |
| Item Weight | 0 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Facility Maintenance, Plumbing |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









