To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Cambro |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Material | polycarbonate |
| Product Type | Lid - bulk containers |
| Replaces Parts | Cambro 20CWC; 20CWC135; 20CWC-135; CAM20CWC135; SP-302 |
| Replaces Parts Brand | Cambro |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 11 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 13 |
| Item Weight | 0.57 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Kitchen Supplies, Food Storage, Bulk Storage Containers, Lid - bulk containers |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









