To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Chg |
|---|---|
| Fits Model | KN45-4002, KN45-4006 |
| Product Type | stem assembly |
| Replaces Parts | Component Hardware Group KL41-Y006-Z; KN41-Y006; KL41Y006; KL41-Y006; KN41Y006; KL41Y006Z |
| Replaces Parts Brand | Component Hardware Group |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 1 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 4 |
| Item Weight | 0.32 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Facility Maintenance, Plumbing |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









