To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 18"L x 18-1/4"W x 38-1/4"H |
|---|---|
| Color | burgundy |
| Durability and Resistance | slip resistant |
| Height | 38-1/4" |
| Length | 18" |
| Material | rubber, wood |
| Product Type | tray stand |
| Style | folding |
| Width | 18-1/4" |
| Vendor Name | Adcraft - Admiral Craft Equipment |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 646563976811 |
| Shipping Origin | 33610 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 18.25 cm |
| Item Height | 38.25 cm |
| Item Length | 18 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tray Stand |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









